Facebook

Numerologia - Wróżka Warszawa

Począwszy od najdawniejszych czasów, wiedza uniwersalna na poziomie głębokiego wtajemniczenia była zazdrośnie strzeżona przez „wybrańców”, którymi byli, kapłani, możni, uczeni i władcy tego świata, a także ludzie o wyjątkowych predyspozycjach, i tak pozostaje do dnia dzisiejszego.

          Numerologia to jedna z najstarszych i najpilniej strzeżonych nauk tajemnych. Od wieków umożliwia głęboki wgląd w charakter człowieka, jego możliwości, predyspozycje, talenty oraz los, jaki jest mu pisany wynikający z deficytów, długów i lekcji karmicznych.

          Pochodzące z języka greckiego słowo „kosmos” oznacza porządek świata. Oznacza to, że wszechświat jest uporządkowany, że podlega ścisłym zasadom i regułom, które STWÓRCA zaprowadził aby na powrót nie stał się chaosem.

          Porządek wszechświata został doskonale policzony, obliczony oraz wyrażony liczbami. Każda liczba zapisana jest za pomocą symboli zwanych cyframi, stanowiącymi zbiór znaków od 1 do 9. Zatem, każda cyfra jest jak litera w słowie, które ma swoje własne, odrębne znaczenie. Każda cyfra wibruje w sobie właściwy sposób. Każda liczba jest wibracją złożoną z wibracji cyfr, które ją tworzą. Odczytanie znaczenia tych wibracji daje możliwość wglądu w prawa, którym podlegamy i które nami rządzą, oraz możliwość ich zrozumienia i analizy.

          Mistrz Pitagoras, zwany ojcem matematyki, który był również wybitnym filozofem, badaczem i nauczycielem twierdził, że „ wszystko jest liczbą, pochodzi od liczby i do liczby się sprowadza”. Uznawał, że mistyczne znaczenia liczb od 1 do 9 obrazują uniwersalne podstawy, są ucieleśnieniem boskiego porządku świata i kluczem prowadzącym do kosmicznych praw a także obrazem wszelkiego stworzenia.

          NUMEROLOGIA, zajmując się liczbami i ich interpretacją poszerza nasze horyzonty, pozwala lepiej zrozumieć życie i pokierować nim tak, aby nie zakłócając porządku świata, najlepiej wykorzystać nasze możliwości, talenty, uniknąć niepowodzeń, odnaleźć i realizować swój życiowy cel, być spełnionym i szczęśliwym.

 

Z pomocą NUMEROLOGII, dzięki analizie Twojej daty urodzenia oraz wibracji imienia (imion) i nazwiska  (nazwisk) dowiesz się więcej o:

Zatem, nie zwlekaj. Dowiedz się, jakie wibracje tworząTwój indywidualny i niepowtarzalny portret numerologiczny. Poznaj lepiej samego siebie, poszerz horyzonty, stwórz sobie nowe, lepsze perspektywy, wykorzystaj w najwyższym, możliwym stopniu swój życiowy potencjał.

 

* Jestem absolwentką The Connaissance School of Numerology (UK) i członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Numerologicznego. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu numerologii. Moimi nauczycielami byli między innymi: Teresa Zembrzuska, dr Arzu Kabarukhina, Berenice Benjelloun, którym serdecznie dziękuję za wszystko, czego mnie nauczyli i za wspaniały, wspólnie spędzony czas.