Facebook

O mnie - Wróżka Warszawa

Moje dzieciństwo było nieco „magiczne”. Dorastałam wśród kobiet o  nieprzeciątnych osobowościach, mądrych, wrażliwych, niezwykle intuicyjnych...

          W moim rodzinnym domu tłumaczono sny, stawiano kabałę, układano pasjanse a nawet czytano z dłoni.  Babcia i mama rozsypywały sól w pomieszczeniach a roślinom przywiązywały czerwone nitki mające je chronić przed „złym spojrzeniem”. W bibliotece  rodziców obok powieści i książek historycznych znajdowałam  pozycje o wielkich mistykach, jasnowidzach, uzdrowicielach. Na tych półkach  odkryłam książkę o inżynierze Stefanie Ossowieckim, „Mandalę Życia” i pierwsze książki traktujące o Numerologii. Obok rozpraw filozoficznych na półkach stały: Mitologia Grecka i Rzymska, Edda, Bhagavad Gita oraz książka szamaniźmie i o Kabale. Młodzieńcze odkrycia, rozpalały  ciekawość, niezwykle silnie oddziaływały na świadomość. Wtedy właśnie  rozpoczęła się moja wielka przygoda z magią liczb, Tarotem, i szeroko pojętą  ezoteryką.

          Szczęśliwie, było mi dane dużo podróżować dzięki czemu odwiedziłam wiele wspaniałych, energetycznych, pełnych mistycyzmu miejsc, poznałam cudownych ludzi i ich historie, co  jeszcze bardziej umocniło moje poczucie więzi i jedności z Wszechświatem.

          Do dziś oddaję się swojej pasji, nieustająco zgłębiam prastarą wiedzę, pracuję z energiami.  Jednak czuję i mam świadomość, że tylko wtedy ma to głęboki sens, kiedy mogę służyć innym. Dlatego dzielę się z Wami moją wiedzą, intuicją i  doświadczeniem. Od kilkunastu lat, odnosząc się do Tarota z wielkim szacunkiem, uzyskuję od  niego prawdziwe i niezwykle trafne odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

          Dzięki poznaniu znaczenia wibracji liczb, kreślę portrety numerologiczne,  które pozwalają odsłonić i zrozumieć istotę ludzkiej natury. Liczby ukazują drogę życia, ujawniają skłonności i predyspozycje, mocne i słabe strony lecz przede pozwalają poznać program, z którym przychodzimy na świat w obecnym wcieleniu. Wszystko co manifestuje się we Wszechświecie ma swoje miejsce i czas. W życiu każdego z nas są  lepsze i gorsze chwile dla poszczególnych sfer: nauki, kariery zawodowej, życia  osobistego, domu, rodziny… Pomagam Wam wybrać najwłaściwszy czas do  realizacji planów i marzeń oraz najlepszą drogę do "realizacji siebie".  Doradzam, jak wykorzystywać swoje możliwości i szanse, ujawniam kiedy i w jakiej dziedzinie los Wam sprzyja bardziej lub mniej wskazuję jak odrobić zadania karmiczne...

Serdecznie Zapraszam,

Ester

P.S.

Z intuicją przyszłam na świat, lecz wiedzę zdobywałam latami. W jej zdobywaniu, pogłębianiu, i ugruntowaniu pomagali mi wspaniali ludzie. Wszyscy są wybitnymi autorytetami w dziedzinie szeroko pojętej ezoteryki, a ich wiedza i doświadczenie budzą podziw i uznanie. Jestem im wdzięczna za wszystko, czego mnie nauczyli oraz za inspiracje i wspaniałe chwile, które mogłam z nimi spędzić. Dziękuję Wam Wszystkim, jesteście wspaniali! Proszę aby te skromne podziękowania zechcieli przyjąć: Harish Johari, Ketut Liyer, Jan Witold Suliga, Teresa Zembrzuska, Arzu Kabarukhina, Berenice Benjelloun, Ewa Kulejewska, Joanna Stawińska, Beata Majka, Mirka Pawelczuk a także Hania Frankowska I Ania Popławska.