Facebook

Wpisy - Wróżka Warszawa

Osoby urodzone 31 dnia miesiąca

Osoby urodzone 31 dnia miesiąca

Urodzeni 31 dnia miesiąca to ludzie którym w życiu rzadko " coś spada z nieba". Na wszystko muszą zapracować, wywalczyć to, co im się należy lub czego pragną. Są przy tym bardzo pracowici, cierpliwi, wytrwali, systematyczni i praktyczni. To ludzie odważni, uparci a nawet zawzięci. Zwykle są mili, grzeczni i delikatni lecz wyprowadzeni z równowagi stają się szorstcy a nawet grubiańscy. Niechętnie się zwierzają, za to kochają wszelką konspirację. Mają naturę buntowniczą. Są niedowiarkami, wszędzie węszą podstęp. Nie uwierzą póki nie zobaczą lub nie spróbują. Potrafią ciężko pracować i praca sprawia im satysfakcję lecz nie przywiązują się do pieniędzy. Zarobione środki z łatwością wydają na bliskich lub na przyjemności.
Są hojni i chętnie pomagają słabszym, biedniejszym i wszystkim, którzy pomocy potrzebują.
Doceniają piękno i sztukę, niejednokrotnie wspomagają twórców i artystów.
Mają zmysł organizatorski i potrafią mądrze zarządzać nawet dużymi przedsiębiorstwami i projektami. Kobiety z 31 dnia miesiąca mocno związują się z partnerem i rodziną, o którą bardzo się troszczą.
Negatywne cechy osób urodzonych 31 dnia miesiąca to: egoizm, egocentryzm, przesadny upór, podejrzliwość i pesymizm a także skłonności do apatii i narzekania.

<< Wróć do poprzedniej strony